Izarowscy: Apokalipka czyli Julka Dziwadełko i przygody z potworami

to niesamowita opowieść o zaradnej siedmiolatce chcącej uratować świat od potworów, które pewnego dnia po prostu go opanowały. Złe domy, zombiaki, wampirzyska, baba jaga, zginozaury, to tylko niektóre istoty, które spotka na drodze Julka. Dobra zabawa przepełniona świetnym humorem i wartką akcją – gwarantowana! Do czytania zapraszają autorzy: sześcioletnia Anastazja oraz jej tata Łukasz.

KUP TERAZ!

Krótka historia powstania Apokalipki

Pewnego dnia do swojego taty – Łukasza podeszła córka – Anastazja i zapropnowała:

Tato, napiszmy razem książkę. Tylko, że wiesz… ja jeszcze nie umiem pisać, pomóż mi troszeczkę.

Tata odpowiedział:

OK – i włączył dyktafon. Przez ponad 40 minut słuchał opowieści córki, zadawał pytania i dalej słuchał i słuchał. Opowieść z początku całkiem zwyczajna, z każdym słowem stawała się ciekawsza i coraz bardziej wciągająca, aż pod koniec spotkania zakończyła się niewiarygodnym finałem. Tata powiedział tylko:

WOOOOOOW!

A potem zdał sobie sprawę ile pracy go czeka, aby wspólnie zrealizować marzenie córki.

Nie czekając długo zasiadł do opracowania scenariusza na podstawie opowieści córki i zabrał się za pisanie. Szło mu różnie, jak to bywa z pisaniem książek. W międzyczasie razem z córką wybrali ilustratorki (dzięki Asia Jedlińska oraz Aleksandra Jędrzejewska), które gotowe były podjąć się stworzenia okładki i obrazków do wnętrza książki.

Prace trwały przez całe wakacje. 28 sierpnia tata wrócił wreszcie z porannej sesji pisarskiej i powiedział do Anastazji:

Skończyłem!

Córka uśmiechnęła się szeroko, podskoczyła, a potem wróciła do zabawy laleczkami. Właśnie w ten sposób powstała nasza książka.

I teraz chcielibyśmy podzielić się nią z Tobą. Mamy nadzieję, że opowieść Anastazji spisana piórem jej taty okaże się na tyle wciągająca, że pochłonie Ciebie i Twoje dziecko na kilka godzin. Ale ostrzegamy, jest to historia tylko dla odważnych dzieciaków i dzielnych dorosłych. Według pierwszych odbiorców dla czytelników w wieku +6. 🙂

Poznaj nas

Chcesz nas poznać? To wspaniale! Mamy dla Ciebie garść informacji, które mogą być pomocne w realizacji tego pomysłu! Na początek nasz film promocyjny do Izarowscy: Apokalipka, który przygotowaliśmy na PolakPotrafi.pl

Parę mediów też o nas wspomniało.

Teraz już wiesz o nas nieco więcej. To może teraz chciałbyś poznać naszą książkę? Tak? No, pewnie. Rzuć okiem poniżej.

Dołącz do nas!

Chcesz zdobyć swój egzemplarz książki Izarowscy: Apokalipka wraz z gadżetami (lub bez) albo audiobook Izarowscy: Apokalipka?

Dopisz się do naszego newslettera. Poinformujemy Cię o takiej możliwości oraz o aktualnościach w tym i innych naszych projektach.


Lista osób zainteresowanych zdobyciem egzemplarza książki Izarowscy: ApokalipkaClose
Close