9 rzeczy, które musisz wiedzieć o pisaniu powieści

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO KURSU

Kim jestem i dlaczego uważam, że mogę Ci pomóc w napisaniu powieści?

Hej. Nazywam się Łukasz Wiktor Izarowski i tworzę własne opowieści od kiedy nauczyłem się trzymać długopis. W życiu napisałem już kilkanaście książek (kilka z nich jest już wydanych), stworzyłem kilka scenariuszy do komiksów, dziesiątki opowiadań i tysiące tekstów na zlecenie oraz scenariuszy reklam radiowych.

Pierwszą dłuższą opowieść napisałem w wieku jedenastu lat na komputerze z czarno-białym monitorem. Niestety większość z tego przepadła pożarta przez niesforną dyskietkę.

To złamało mnie totalnie!

Jednak nie na zawsze. Po okresie żałoby zdecydowałem, że tak nie może skończyć się moja literacka kariera. Zacząłem dużo czytać, jeszcze więcej pisać i dowiadywać się jak tworzyć dobre historie oraz o nie dbać.

Przez lata analizowałem książki, seriale, filmy oraz podręczniki, a także testowałem na sobie wszelkie zdobyte mądrości odnośnie tworzenia historii, organizacji pracy, nastawienia do pisania itp. Wreszcie po całym tym czasie postanowiłem zebrać doświadczenia i umieścić je w moich kursach, tak by każdy mógł stworzyć swoją pierwszą książkę z łatwością.

Także Ty!

 

Każda chwila, kiedy nie podejmujesz działania prowadzącego do realizacji Twoich marzeń, oddala Cię od nich!

 

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO KURSU

 

Dlaczego warto skorzystać z tego kursu?

Jest kilka powodów, dla których warto zainteresować się tym kursem. Szczególnie jeśli czasem miewasz dylematy, jak te poniżej.

  • Jak napisać to (przeklęte) pierwsze zdanie, żeby brzmiało dobrze?! Przecież jest takie ważne.
  • Jak mam zabrać się za pisanie, tak mi się nie chce.
  • Jak niby mam pisać w tym chaosie? Czy jest jakiś pilot, który ściszy wrzaski dzieciaków/ siostry/ rodziców/ sąsiadów z naprzeciwka?
  • Jak napisać tę scenę? To zupełnie nie brzmi!
  • Mam ten pomysł i jest taki świetny! Muszę się zabrać za opisanie go, a to co piszę teraz… kiedyś dokończę (a potem nigdy nie dokańczasz).
  • Jak się pisze powieść? To proste. Siadam, piszę i już! (a potem siadasz, piszesz kilka stron i nie wiesz, co dalej…)

Miewasz tak czasem?

Ja tam miałem nie raz! Ale potem wszystko się zmieniło.

W tym kursie udzielę Ci kilku wskazówek, jak to wszystko ogarnąć.

Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i nerwów. Wreszcie zaczniesz dokańczać swoje opowieści, a żaden nowy temat czy scena nie będą Cię przerażać! Będziesz w stanie pisać wszędzie, nawet gdy dookoła będzie panowało pandemonium!

A poza tym – kurs jest za darmo!

 

Najmłodsza pisarska świata (Dorothy Straight) miała cztery lata, gdy podyktowała swoją opowieść tacie. Nawet nie umiała pisać.

 

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO KURSU

 

Chcesz poznać moje projekty i studentów?

Krótko o moich studentach i nie tylko

Najmłodsza z moich studentek w momencie wydania pierwszej książki, w której była współautorką miała trzynaście lat (Zobacz artykuł w prasie na ten temat), a najmłodsza autorka, z którą pracowałem (moja córka) w momencie wydania książki miała zaledwie sześć. Najstarsza współautorka, z którą wydawałem miała około sześćdziesiątki (ile dokładnie nie wiem, bo kobiet nie pyta się o wiek), choć nie była to jej pierwsza książka. 😉

Jestem zdania, że niezależnie od wieku i umiejętności – każdy jest w stanie zabrać się za pisanie.

Nasze książki:

Patroni medialni naszych książek:

Niektóre z moich projektów

 

Co znajdziesz w tym kursie?

W tym kursie znajdziesz 9 lekcji wideo pomocnych przy tworzeniu pierwszej powieści. W każdej z nich przedstawię skuteczne sposoby na rozwikłanie któregoś z dylematów początkującego pisarza (w zakresie organizacji pracy, teorii czy zdobywania pomysłów). Dzięki temu zaoszczędzisz czas, dowiesz się czegoś nowego lub utwierdzisz w przekonaniu, że podążasz właściwą ścieżką – jeśli zaoferowaną wiedzę już posiadasz.

Zobacz jakie lekcje na Ciebie czekają:

…i więcej!

 

Alexander Dumas napisał książkę „Kawalera de Maison-Rouge” w trzy dni. Miała 34 000 słów.

 

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO KURSU

 

Jaka jest cena tego kursu i czy na pewno jest za darmo?

Ten kurs wyceniłem na 79 złotych, jednak udostępniam go za darmo. Uważam, że lekcje w nim zawarte mogą skutecznie pomóc Ci przebrnąć przez napisanie pierwszej powieści. Zależy mi na tym, ponieważ wciąż mam w pamięci długie lata, które spędziłem poszukując odpowiedzi na nurtujące mnie (początkującego wtedy pisarza) pytania.

Jak bardzo wtedy przydałby mi się taki kurs… ehh…

Choć uczestnictwo w kursie jest darmowe, aby móc otrzymać dostęp do panelu kursu należy podać swój adres email. Jest to ważne z dwóch powodów. Po pierwsze: Dzięki temu będę mógł zarejestrować Cię jako uczestnika. Po drugie: Będę miał możliwość, aby podzielić się z Tobą moimi nowymi odkryciami i pomóc Ci jeszcze bardziej.

To jak? Dołączasz do naszego kursu?

 

Tylko jeden krok dzieli Cię od wyruszenia w drogę po realizacji Twojej pierwszej powieści.

 

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO KURSU

 

Back to top button