Prześlij materiały

Bardzo dziękujemy Ci za zakup patronatu nad imprezą z portalu ZycieZamoscia.pl

W ramach tego zakupu otrzymujesz umieszczenie na stronie zyciezamoscia.pl artykułu w formie ZAPOWIEDZI, obecność na imprezie (w Zamościu) i zrobienie przynajmniej 10 zdjęć, umieszczenie artykułu na portalu zyciezamoscia.pl w formie RELACJI z eventu. Czyli 2 artykuły (przed i po imprezie) plus obecność na evencie.

Co dalej?

  1. Przygotuj pliki graficzne (jpg,bmp,png)
  2. Uzupełnij pola poniżej.
  3. Załącz pliki graficzne.
  4. Naciśnij przycisk Wyślij
  5. I już. Po wysłaniu pliku zostaniesz przekierowany na adres portalu

Dodatkowe uwagi:

Artykuł wstawiamy w ustalonym dniu w naszych godzinach roboczych (czyli między godziną 0:00, a 23:59). Jeśli oczekujesz, że umieścimy artykuł o konkretnej godzinie, uzupełnij tę informację w polu poniżej. Postaramy się to zrobić. Uwzględnij jednak ok. 1 godzinę marginesu czasowego.

Zapowiedź: Artykuł znajduje się na stronie przynajmniej do czasu ustalonego eventu (czasem nieco dłużej, jeśli budzi zainteresowanie odbiorców). Na stronie głównej do czasu, aż zastąpią go nowsze artykuły. Artykuł może zawierać 1-3 linki tekstowe do strony klienta.

Artykuł sponsorowany z przebiegu eventu: Artykuł znajduje się na stronie przez cały czas, do momentu zakończenia działalności serwisu (minimalnie 12 m-cy). Na stronie głównej przez 3 dni. Artykuł może zawierać 1-3 linki tekstowe do strony klienta.

Relacja: W ramach patronatu na evencie pojawi się nasz fotograf, aby wykonać relację foto (czasem także filmową, zależnie od warunków i ustaleń), zawierającą przynajmniej 10 zdjęć z przebiegu eventu. Zdjęcia wraz z dostarczonym artykułem sponsorowanym pojawią się na portalu w ciągu 1-3 dni od zakończenia eventu.

Jeśli artykuł zawiera treści niezgodne z Polskim prawem, niemoralne lub nieetyczne – nie będziemy mogli go umieścić. W takim wypadku skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni i zwrócimy Ci Twoją wpłatę.

[wpuf_form id=”4613″]

Jeśli coś pójdzie nie tak, skontaktuj się z nami pisząc na adres: reklama@zyciezamoscia.pl

Back to top button