Książki na podstawie snów

Pokrótce o Horrorach!

Książki z cyklu Horror na Roztoczu to zbiory opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu (i w jego okolicach), inspirowane snami Łukasza Wiktora Izarowskiego (Kiełbasy). Pierwszy tom cyklu został ufundowany i wydany w roku 2014, a drugi w 2015. Zbiórki na realizację tych projektów przeprowadziliśmy na portalu crowfundingowym Polakpotrafi.pl.

Horror na Roztoczu: Koszmar spoza granicy snów

Horror na Roztoczu to zbiór 17 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu (i w okolicy). Akcja odbywa się w takich miejscach jak Tomaszów Lubelski, Jacnia, Zamość, Werbkowice, Hrubieszów, Biłgoraj i innych.
Ale nie tylko…

To także eksperyment literacki łączący nietypowy pomysł z artystycznymi umiejętnościami twórców książki. O jaki pomysł chodzi? Odpowiedź znajduje się w tytule tego rozdziału.

Wszystkie historie inspirowane są snami inicjatora projektu Łukasza Wiktora Izarowskiego (Kiełbasy). Snami, które skrzętnie zapisywał za każdym razem, gdy nawiedziły jego umysł. Na podstawie notatek uzyskanych w ten przedziwny sposób, powstały skrypty z koszmarów, które współtwórcy Horroru na Roztoczu przekuli w ciekawe historie i nurtujące ilustracje.

Zagłębiając się w świat Horroru jednocześnie wkraczasz do umysłu inicjatora tego projektu i otrzymujesz dostęp do jego koszmarów, a przez to także możliwość przeżycia ich jeszcze raz, na własnej skórze.

Jeśli pragniesz wkroczyć do świata koszmarów, zapraszamy do naszego Horroru.

Horror na Roztoczu 2: Insomnia

Dalszy ciąg udanego zbioru opowiadań grozy. Tym razem na podstawie przerażających koszmarów nocnych Łukasza Wiktora Izarowskiego (Kiełbasy) powstało 15 intrygujących opowieści. Wszystkie zilustrowała Asia Jedlińska.

W odróżnieniu od pierwszej części zbioru, w tworzeniu drugiej udział wzięli nie tylko amatorzy, ale także zawodowi pisarze tworzący własne książki, jak Marek Zychla, Marta Krajewska, Juliusz Wojciechowicz, Piotr Ferens, Piotr Borowiec i nie tylko.

Back to top button