Ciekawostki

Izarowscy: Apokalipka – recenzja StrefaBooki blogspot

Apokalipka recenzja

Dzieciaki skaczą po łóżku uciekając od klejołapek (cokolwiek to jest), które podobno pływają po podłodze. Lepiej nie spaść. Ja z satysfakcją patrzę jak maluchy walczą z tymi stworami i pokonują je bez problemu. Praca zespołowa. Jakby musiały walczyć z nimi w pojedynkę pewnie by się nie udało, ale Anastazja pomaga Maksymowi, a Maksym Anastazji. Jest coraz mniej klejołapek i coraz więcej okrzyków radości oraz wiwatów sygnalizujących zwycięstwo.

Tymczasem w tle, gdzieś w internecie, a konkretnie na stronie StrefaBooki pojawia się (chyba pierwsza) recenzja Apokalipki.

Co tam piszą?

„Kreskówkowa, kolorowa i może odrobinkę straszna okładka zainteresowała mnie na tyle, że zdecydowałam się po nią sięgnąć. Innym, ważniejszym powodem było to, iż lubię poczytać od czasu do czasu książki dla dzieci :). Tak, tak. „Apokalipka” skierowana jest do młodego czytelnika i nadaje się do zarówno do wspólnego czytania, jak i samodzielnego przez dziecko.”

Czyli nie jest tak źle. A potem czytamy dalej…

„Książka ma niewiele ponad 240 stron i czyta się ją szybko. Jak na historię dla dzieci przystało, napisana jest przystępnym językiem, stylizowanym na opowieść siedmioletniej narratorki. Nie znajdziecie tu nudnych i rozwlekłych opisów, ten aspekt jest ograniczony właściwie do minimum, za to jest sporo dialogów, a dodatkowego uroku dodają czarno białe ilustracje. Chociaż to opowieść o zombie, wampirach, strasznych dinozaurach, groźnych magach i innych okropieństwach nie ma tu nic naprawdę przerażającego.”

Ale to zaledwie krótka wprawka do recenzji. Całość znajdziesz na blogu StrefaBooki oraz na Strefobookowym facebooku. Jeśli jeszcze nie masz swojego egzemplarza Apokalipki i dotąd wahałeś się czy to jest książka dla Ciebie i Twojego dziecka… być może już nie będziesz. 🙂

Teraz (apokalipka recenzja) bez kosztów przesyłki!

Gorąco zapraszam do zapoznania się z książką (apokalipka recenzja). Całkiem spora jej część jest dostępna zupełnie za darmo na tej stronie: https://altermanes.pl/przeczytaj/, a jeśli marzysz, aby mieć swój egzemplarz z autografami Anastazji i Łukasza (+ ewentualną dedykacją) koniecznie wskocz tutaj: https://altermanes.pl/ lub szukaj na allegro. Aktualnie książkę można kupić tylko u nas i pożyczyć w kilku bibliotekach.

A jeśli zamawiając w polu kupon wpiszesz: Strefabooki – książkę dostaniesz bez kosztów przesyłki. 🙂

PS. Zapraszamy także do artykułu jak napisać i opublikować własną książkę, który powstał na podstawie tworzenia Apokalipki. 🙂

Zdjęcie zrobione przez: StrefaBooki

 

Show More

Powiązane wpisy

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button