Studium przypadku

W tym dziale poznasz study case kilku z przedsięwzięć, których się podjąłem. Czasem wnioski wyciągnięte z tych doświadczeń są oczywiste, ale innym razem wydają się być zupełnie zaskakujące. Mocno wierzę, że analizując każde pojedyncze studium przypadku, które opisałem dowiesz się czegoś nowego, a Twój rozwój wystrzeli.

Jakie tematy podejmuje?

Głównie związane z twórczością oraz pisaniem. Są to na tyle szerokie tematy, że można o tym pisać całymi latami. Mimo tego, malutkimi kroczkami próbuję przybliżyć nieco tajemniczy świat tworzenia, wydawania i promowania, swoimi (kulawymi nieco) metodami. :) W każdym razie…

Rozwój – przecież o to chodzi, prawda?

Głównym moim celem przy tworzeniu każdego studium przypadku były chęć podzielenia się zdobytym doświadczeniem i wiedzą oraz rozwój! Mój, ale liczę że może Twój także. W końcu przechodząc krok po kroku przez czyjś study case, dowiadujemy się o sporej liczbie rzeczy, które wydarzyły się po drodze, unikamy błędów oraz poznajemy skuteczną metodę dotarcia do celu (zazwyczaj jedną z wielu).

Study case = studium przypadku = już wiem, jak to zrobić!

Właśnie tego Ci życzę. Aby przeglądając przypadki, których doświadczyłem dotknęło Cię olśnienie! I żeby natychmiast zaczęły nasuwać się ciekawe metody na ulepszenie Twoich własnych produktów twórczych (i nie tylko). Miłej zabawy i do poczytania.

Back to top button