Ciekawostki

Mamy pierwszą recenzję! Izarowski: Pogwar

Nowa Strona Popkultury

Czy to powód do radości? Recenzja Pogwar!

Ja wiem, że to dopiero pierwsza pogwar recenzja i nie ma co się jeszcze tym ekscytować… Ale w zasadzie dlaczego się nie ekscytować?!

Ktoś przeczytał nasz Izarowski: Pogwar i spodobało mu się! To niezły powód do radości. Nie to, że to taka zaskakująca reakcja, bo jesteśmy przekonani, że Pogwar jest na tyle fajny, że podobać się może, ale…

Zatem z przyjemnością informuję, że już dostępna jest pierwsza recenzja naszej powieści.

Recenzja jest krótka i treściwa. Jej autor, Paweł Koczułap z Nowej Strony Popkultury, ocenia Izarowski: Pogwar na 71%. To całkiem nieźle. Dla nas jest to ocena satysfakcjonująca, ale najlepiej zdanie wyrobić sobie samemu.

Zatem zapraszam do recenzji na stronę:
Nowa Strona Popkultury

Zapraszamy także na nowo otwartą stronę: https://altermanes.pl/przeczytaj/ gdzie można przeczytać kilkadziesiąt pierwszych stron Izarowski: Pogwar, aby spróbować wczuć się w klimat.

Kilka soczystych urywków z recenzji | Pogwar recenzja

„Z okazji premiery miałem możliwość zamienić z Łukaszem kilka słów. Zażartował: „jeżeli będzie kiepskie, to może nie pisz recenzji”. Napisałem, bo „Pogwar” kiepski nie jest.”

„Po skończeniu lektury w głowie miałem dwie kapitalne sceny, w których gęsty klimat można ciąć nożem.”

„Izarowski doskonale potrafi dawkować napięcie grozy w historii obyczajowej.”

To tylko takie smaczki, które nam przypadły najbardziej do gustu. Naturalnie nie ma co się wymądrzać i twierdzić, że książka spodoba się każdemu. Wiemy, że akcja toczy się powoli, dla niektórych zbyt powoli, co zostało zauważone już przy pierwszych czytaniach Pogwaru, ale dla tych, którzy lubią wolniej… Pogwar może być dobrym pomysłem na spędzenie wieczoru.

Więcej o książce tutaj: https://izarowski.pl/kat/pogwar/

Uwaga! Na koniec jeszcze raz zapraszamy do oryginalnej recenzji, gdzie na końcu podane jest tajne hasło, które należy wpisać podczas składania zamówienia. Dzięki temu pierwsze 10 osób, które zechce kupić książkę – nie zapłaci kosztów wysyłki. Pomysł powstał w ramach współpracy wydawcy Pogwaru – Alter Manes wraz z Nową Stroną Popkultury.

Link do recenzji: Nowa Strona Popkultury

Show More

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button