'
Akcje promocyjneCykl: Horror na RoztoczuIzarowscy: ApokalipkaPogwar
Trending

Izarowski: Pogwar – tylko do 26 kwietnia na Pogwar.pl

pogwar.pl

Pogwar nadchodzi!

Z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do wzięcia udziału w akcji przedsprzedażowej mojej najnowszej (i pierwszej zarazem) obyczajowej powieści grozy pod tytułem: Pogwar!
Książka opowiada o losach dziwnej i wyobcowanej miejscowości nieopodal Werbkowic i Hrubieszowa, a dokładnie o dwójce z jej mieszkańców (matce i synu), których dotyka prawdziwa groza.

Czy wypadek, w którym uczestniczył chłopiec był tylko przypadkiem? Czym jest dziwna przypadłość, która pożera ciało chłopca od środka? Co oznacza dziwny pogwar, który go nawiedza?

Tego wszystkiego i więcej dowiesz się ze stron powieści!

izarowski: pogwar

Pogwar na Polak Potrafi – tylko do 26 kwietnia!

Dużo więcej informacji znajdziesz na stronie www.pogwar.pl, aktualnie prowadzącej do akcji przedsprzedażowej na portalu Polak Potrafi. Już po raz czwarty próbujemy tego sposobu zaprezentowania naszych książek szerszej publiczności. Dotąd się udawało, może i tym razem się powiedzie? To wszystko zależy także od Ciebie!

Do uzbierania mamy 1777 pln. To pokryje większość kosztów wydruku, polakpotrafi, podatków i (miejmy nadzieję) pozwoli pchnąć książkę do dalszej dystrybucji w księgarniach. Resztę (redakcję, korektę, ilustracje, skład) wzięliśmy na klatę, jak zresztą za każdym razem. Przed nami już tylko ten jeden ostatni krok – wydruk. 🙂

W ramach akcji masz też szansę (prawdopodobnie ostatnią) na zakup Horroru na Roztoczu oraz Horroru na Roztoczu 2: Insomnia (już tylko 4 egzemplarze) oraz Izarowscy: Apokalipka. Wszystkie książki są w pakietach, więc i w przyjemnych cenach, które pewnie się już nie powtórzą. 🙂

izarowski: pogwar (okładka: darek kocurek)

Zapraszamy do współpracy!

Choć przód okładki mamy już przepięknie zaprojektowany przez Darka Kocurka, cały tył jest jeszcze do Twojej dyspozycji. Jeśli jesteś recenzentem, blogerem lub prowadzisz portal literacki, zapraszamy do współpracy. Mamy sporo miejsca na Twoje logo i z przyjemnością poznamy Twoją opinię.

pakiet

Izarowski: Pogwar – Pakiet ambasadora

To jednak nie koniec możliwości, które kryje w sobie Pogwar! Jeśli masz ochotę pojawić się w książce jako jej ambasador, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim wypadku poza logo/ nazwą na okładce otrzymasz także miejsce w książce, gdzie umieścimy Twoje zdjęcie + zaproponowany przez Ciebie opis. Twój lub Twojej działalności. Ponadto w ramach tego pakietu otrzymasz aż 10 książek, aby móc zaprezentować je swoim klientom, rodzinie lub postawić na półce. 🙂

Zapraszam gorąco i do poczytania. A teraz kliknij w link poniżej. 😉

POGWAR.pl

pogwar - polak potrafi

Show More

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button